LAUREAT KONKURSU Z FIZYKI 17 V 2013 r. |

Uczeń naszego Gimnazjum Michał Kruk zajął I miejsce i uzyskał tytuł laureata konkursu przedmiotowego z fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Opiekunem naukowym ucznia była pani Agnieszka Jurzysta. Podsumowanie konkursów przedmiotowych z Podkarpackim Kuratorem Oświaty panem Jackiem Wojtasem odbyło się 13 czerwca 2013 r.

Michał Kruk odniósł również wielkie sukcesy w innych konkursach:

- III miejsce i tytuł laureata w VI edycji Międzypowiatowego Konkursu Matematyczno- Fizycznego "MAT-FIZ 2012/2013" organizowanego przez Gimnazjum w Nowej Sarzynie. Opiekunami naukowymi ucznia były pani Małgorzata Dronka i pani Agnieszka Jurzysta.

- tytuł laureata XIII Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego. Opiekunem naukowym była pani Irena Rzepka. Podsumowanie konkursów i rozdanie nagród odbyło sie w gimnazjum w Nowej Sarzynie.