Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11

Międzyszkolny Konkurs
Młodych Talentów "To mnie kręci"

Zespół Szkół nr 5 w Rzeszowie

 PIKNIK RODZINNY 3 VI 2017 r. | 

Dziesięciolecie swego istnienia zanotował w tym roku Piknik Rodzinny. Odbył się on 27 maja 2017 r. na placu św. Józefa. O godz. 13.00 otworzył go dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Rzeszowie, pan Piotr Kłęk. Powitał zebranych: radnych Rady Osiedla Zwięczyca, grono pedagogiczne, uczniów i ich rodziców oraz obecnych absolwentów. Następnie oddał głos prowadzącym - Kamili Paśkiewicz (kl. IIIb gimnazjum) i Filipowi Kłękowi (kl. IIb gimnazjum). Na początku zaprezentowały się grupy przedszkolne, które przedstawiły krótkie programy z okazji Dnia Mamy i Taty, a także liczne tańce i piosenki. Następnie nadszedł czas na występy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Wachlarz pokazanych umiejętności był szeroki: począwszy od śpiewu, gry na instrumentach, przez taniec, pokazy akrobatyczne po talenty aktorskie, które między innymi zaprezentowały inscenizację w języku niemieckim. Obecnym podczas pikniku najmłodszym czas urozmaicały zapewnione przez organizatora dmuchana zjeżdżalnia i trampolina, a na wszystkich występujących oczekiwał mały poczęstunek.

Rodzice z wielkim zainteresowaniem śledzili pokazy umiejętności swoich pociech, podkreślali, że Piknik Rodzinny jest imprezą, która integruje szkołę z otaczającym ją środowiskiem, a dzieci mają szansę się wykazać i zaprezentować swoje talenty oraz nabyte w szkole umiejętności.

Patronat medialny nad Piknikiem Rodzinnym sprawowała Gazeta Codzienna "Nowiny". Organizatorzy pikniku składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom oraz tym, którzy brali aktywny udział w jego przygotowaniu.

Patronat medialny:Dodaj komentarz do tego wydarzenia:

Podaj swoje imię

Napisz wiadomość
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie; ul.Beskidzka 5, 35-083 Rzeszów; tel: (0-17) 748 3840

statystyka