Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

KAMIL CHMIEL

Imię i nazwisko: Kamil Chmiel
Wiek: 15 lat
Klasa: IIIa Gimnazjum

Mój ulubiony przedmiot szkolny to...   technika.
W wolnych chwilach lubię...   oglądać filmy.
Moją pasją jest jednak...   taniec.
Zajmuję się tym od...   końca 2005 r.

Jest to moja pasja ponieważ...   sprawia mi to przyjemność.
Swoją pasję rozwijam...   uczestnicząc w klubie tanecznym "Dżet Rzeszów Boguchwała" w Boguchwale. Zazwyczaj ćwiczę 5 razy w tygodniu od 2 do 3 godzin dziennie, poza tym jeżdżę na obozy i turnieje, na których mogę się zaprezentować.
Mój ulubiony...   tancerz to Mirko Gozzoli oraz Piotr Kardaszewski.
Mój największy sukces to...   zajęcie 37/38 miejsca (na 85 par) na Mistrzostwach Polski klas A i B w Łomiankach w listopadzie 2012 r.
W przyszłości chciałbym...   żeby taniec zawsze sprawiał mi przyjemność, choć nie wiążę z nim przyszłości.