Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

MONIKA DERĘGOWSKA

Imię i nazwisko: Monika Deręgowska
Wiek: 12 lat
Klasa: VIb Szkoły Podstawowej
Moje ulubione przedmioty szkolne to...   przyroda i matematyka.
W wolnych chwilach lubię...   spędzać czas z przyjaciółmi i znajomymi, a także grać w siatkówkę. Kibicuję Asseco Resovii Rzeszów.
Moją pasją jest jednak...   sztuka.

Interesuję się tym od...   zawsze. Od dziecka lubiłam malować, rysować, tworzyć swoją własną sztukę. Jednak od 2-3 lat zajmuję się tym na poważnie.
Jest to moja pasja ponieważ...   uważam, że zajmowanie się sztuką to piękna forma spędzania wolnego czasu. Mogę przez to wyrażać swoje emocje, uczucia, poglądy. Czasami zdarza się, że po prostu siadam i maluję. Bez wyraźnego powodu. Maluję, bo mogę sama zamknąć cząstkę świata lub wyobraźni na papierze, czy płótnie.
Swoją pasję rozwijam...   uczęszczając na kółko plastyczne, ale rysuję i maluję też w domu. Mój czas poświęcony pasji różni się w zależności od możliwości, czy chęci. Staram się malować jak najczęściej i ciągle poszerzać swoje zdolności.
Mój ulubiony...   temat w sztuce to pejzaże, bo przedstawiają piękno przyrody.
Mój największy sukces to...   zajęcie II miejsca w miejskim etapie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod nazwą "Bezpieczne Wakacje 2011".
W przyszłości chciałabym...   nadal rozwijać swoją pasję, ale nie wiążę z tym swojej przyszłości. Moim marzeniem jest podróżowanie. Chciałabym kiedyś pojechać na tournee po Europie i zwiedzić miejsca takie jak Londyn czy Paryż.