Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

MICHAŁ WITALEC

Imię i nazwisko: Michał Witalec
Wiek: 15 lat
Klasa: IIc Gimnazjum

Mój ulubiony przedmiot szkolny to...   wychowanie fizyczne.
Moją pasją jest...   piłka nożna.
Zajmuję się tym od...   10 lat.

Jest to moja pasja ponieważ...   piłka nożna daje mi możliwość rozwoju. Dzięki niej ciągle podnoszę swoje umiejętności i poprawiam sprawność fizyczną. Zawsze staram się, by zespół, w którym gram na pozycji napastnika, z moją pomocą odnosił sukcesy.
Swoją pasję rozwijam...   codziennie wykonując trening siłowo-sprawnościowy i grając mecz dwa razy w tygodniu. Na bieżąco śledzę wszystkie wydarzenia sportowe związane z piłką nożną.
Mój ulubiony piłkarz to...   Cristiano Ronaldo.
Mój największy sukces to...   zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Saletyńskiej Slużby Liturgicznej - Rybaki 2014.
W przyszłości chciałbym...   zostać zawodowym piłkarzem i grać w najlepszych klubach świata.

dodano: kwiecień 2015 r.