Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11

Międzyszkolny Konkurs
Młodych Talentów "To mnie kręci"

W dniu 20 września 2018 r. (tj. czwartek) o godz. 1700 w salach zajęć odbędą się spotkania wychowawców poszczególnych grup przedszkolnych z Rodzicami.

Serdecznie witamy wszystkie dzieci i ich rodziców w nowym roku szkolnym 2018/2019. 1 września od samego rana w przedszkolu panował gwar. Starsze dzieci z uśmiechem wracały do swych grup po wakacyjnej przerwie, dla innych dzień ten był jednym z najtrudniejszych, po raz pierwszy przekroczyły bowiem próg przedszkola. Chociaż rozstanie było dla wielu przedszkolaków i ich rodziców trudne, dzieci wspaniale się bawiły i zadowolone wracały do domów. Przed nami kolejny rok, pełen niezapomnianych wrażeń, wycieczek, spotkań z ciekawymi gośćmi, wspaniałych zabaw oraz wielu fascynujących przygód.